Vår underbara personal

Money laguppställning är en bra mix av erfarenhet, rutin, kunskap och ny innovativ kraft. Vi är i en expansiv fas och söker ständigt nya talanger som vill vara med och ta hand om våra kunders affärer.

Yvonne Hendler

Yvonne Hendler

Aukt. revisor, 070-898 00 53 yvonne.hendler@moneysverige.se
(Klicka på namnet för att maila!)

Mikael Boström

Mikael Boström

Aukt. revisor, 070-631 95 21 mikael.bostrom@moneysverige.se
(Klicka på namnet för att maila!)

Malin Mäntyranta

Malin Mäntyranta

Aukt. redovisningskonsult, 070-898 00 61 malin.mantyranta@moneysverige.se
(Klicka på namnet för att maila!)

Emma Holmgren

Emma Holmgren

Aukt. redovisningskonsult, 073-020 82 20 emma.holmgren@moneysverige.se
(Klicka på namnet för att maila!)

Josefin Mäntyranta

Josefin Mäntyranta

Redovisningskonsult/Lönekonsult,
070-509 07 34 josefin.mantyranta@moneysverige.se
(Klicka på namnet för att maila!)

Malin Olsson

Malin Olsson

Revisorsassistent, 070-280 48 49
malin.olsson@moneysverige.se
(Klicka på namnet för att maila!)

Frida Risberg

Frida Risberg

Revisorsassistent, 070-898 11 06 frida.risberg@moneysverige.se
(Klicka på namnet för att maila!)

Marielle Lashley

Marielle Lashley

Redovisningskonsult, 070-898 10 06
marielle.lashley@moneysverige.se
(Klicka på namnet för att maila!)

Johanna Markström

Johanna Markström

Redovisningskonsult, 070-514 57 07
johanna.markstrom@moneysverige.se
(Klicka på namnet för att maila!)

Hugo Hendler

Hugo Hendler

Redovisningskonsult, 072-204 18 10
hugo.hendler@moneysverige.se
(Klicka på namnet för att maila!)

Mats Lundin

Mats Lundin

Aukt. revisor, 073-806 63 97 mats.lundin@moneysverige.se
(Klicka på namnet för att maila!)

Magdalena Hägge

Redovisningskonsult, 073-093 74 96
magdalena.hagge@moneysverige.se
(Klicka på namnet för att maila!)

Jennie Mäntyranta

Redovisningskonsult, 070-649 07 34
jennie.mantyranta@moneysverige.se
(Klicka på namnet för att maila!)

Våra tjänster

Money är den nya generationens ekonomipartner. Vi har givetvis exakt rätt kunskap, vi nyttjar hypermoderna webbaserade system och vi har kvalitetssäkrade rutiner. Men det som gör oss unika är kombinationen av vårt erbjudande, vår stora erfarenhet, den lokala närvaron och att vi bygger en långsiktig och nära relation med våra kunder, vilket vi tycker är det absolut viktigaste. Money erbjuder tjänster inom: revision, redovisning, skatt och kvalificerad rådgivning, exempelvis inom förvärv och försäljning av bolag.